Kodėl renginio vedėjas vestuvėms – labai svarbu?

Taip, kaip nuotakai svarbi jos suknelė, taip visų vestuvių planuotojui turėtų būti svarbu renginių vedėjai. Žodis – ne žvirblis, išskridęs nesugrįš, neplasnos aplink, bus paleistas ir gali smigti giliai. Todėl reikia tokio vestuvių renginio vedėjo, kurio ne tik liežuvis būtų pagaląstas, bet ir visa kita būtų atitinkama. Jis turi būti korektiškas, protingas ir greito proto. Pasirinkus gerą renginio vedėją bet kokia šventė gali būti nuostabi.

Pokštai gali įžeisti

Profesionalus vedėjas renginiuiViena iš probleminių renginio vedimo sričių yra pokštai. Sakoma, kad tarp ironijos ir įžeidimo tik vienas žingsnis, tačiau ne visiems ta riba aiški. Kažkam kažkas gali atrodyti pokštas, o kažkam jau ir įžeidimas. Tad renginių vedėjai, kurie praves jūsų vestuves, turėtų puikiai išmanyti retorikos meną ir gebėti taip juokauti, kad niekas neapsiverktų iš skausmo besijuokdamas. Nejuokauti būtų saugus pasirinkimas, deja, ne vestuvėms. Net ir per laidotuves reikia šiek tiek pajuokauti ir viltingai nuteikti žmones, o ką jau kalbėti apie vestuves. Tuomet itin svarbu nuolat išlaikyti gerą nuotaiką. Vien tik šypsena jos neišlaikysi, nes atrodysite kaip kvailas prekybos agentas. O štai su gerais pokštais tą padaryti galėsite, todėl reikia renginių vedėjui mokėti kaip reikiant išlaikyti ribą tarp pokštų ir ne pokštų, o įžeidimų. Taip pat ir tarp juokingų pokštų ir niekam nesuprantamų. Taigi, čia yra didelis renginio vedėjo talentas ir menas, arba jis moka tą daryti, arba ne. Juk reaguoti visada reikia spontaniškai, nors ir turint kažkokią patikimą strategiją, tačiau vis tiek situacijos visuomet būna naujos.

Jaunieji neturi jaudintis

Ženklas, kad renginių vedėjai dirba tikrai gerai ir vestuvės eina sklandžia linkme, yra tai, kad jaunieji atsipalaiduoja ir dėl nieko nesijaudina. Net jeigu iš tiesų turi dėl ko (pavyzdžiui, vis dar laukia, kol atveš tortą, nes jis vėluoja). Jie turi pamiršti visas problemas ir kaip ir svečiai, mėgautis švente. Iš tiesų, vestuvių idėja tokia, kad būtent jaunavedžiai turėtų daugiausia linksmintis, tačiau, žinoma, dažniausiai tai ir lieka tik planu, o laimingiausias būna tas svečias, kuris pirmas „nulūžta“ kėdėje. Tačiau geras renginių vedėjas padarys taip, kad jaunieji mėgausis švente. Viską tinkamai sulipdyti – atsakomybė, tenkanti renginio vedėjui. Tačiau programa jau turėtų būti aptarta iš anksto, tada viskas eis kaip š pypkės. Nepagailėkite pinigų vedėjui, nes jis garantuos gerą nuotaiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *