Numetė svorį – teko formas padailinti ir skalpeliu

Kaip atliekama pilvo plastika ir kam ji reikalinga? Plačiau sužinosite Čia. O priešais mus – dar vienas gyvas įrodymas, kad žmogus gali nugalėti pagundas ir pasiekti savo „tobuląjį aš“.

Pagaliau numetė svorį

Plastikos chirurgijaJustė (tikrojo vardo nenorėjo sakyti) pripažįsta, kad visą gyvenimą sulaukdavo replikų dėl to, kaip atrodo. „Nuo vaikystės buvau ta, kuri vadinama stora. Buvau vos penkerių, o mane kieme jau taip pravardžiavo. Kai gauni tokią pravardę, ji paskui prilimpa ir atsikartoja visą gyvenimą. Ir mama nežinojo, ką daryti, neleisti valgyti, ar versti laikytis dietos, o gal viską leisti. Galiausiai augau ir didėjau. Pradžioje tiesiog buvau „per didelė“, o vėliau dariausi ir per stora. Kai paauglystėje kiekvieną vasarą kuri nors mergaitė vis pradėdavo atrodyti kaip mergina, aš panašėjau į dramblį. Vėliau ir studijų metais išlikau stambi. Kankinausi ir vis bandydavau įveikti savo svorį, bet dariau tai netinkamais būdais, todėl jis likdavo toks, koks buvęs. Labai džiaugiuosi, kad vėliau perskaičiau vieną knygą, kuri man padėjo pakeisti požiūrį į maistą ir būnant 30 – ies atsikratyti svorio. Jis nebegrįžo, o aš pamilau sveiką ir maistingą gyvenimo būdą. Sportuoju, valgau daug vaisių ir daržovių, neperdirbto maisto. Deja, visą gyvenimą mano oda turėjo aptempti nemažą kūno burbulą, dėl to ten, kur nukrito daugiausia riebalų, oda neatrodė gražiai“, – pamena Justė.

Ant pilvo – riebalų ir odos sankaupos

Vėliau kažkuriuo metu Justė ėmė daug sportuoti siekiant užsiauginti raumenis ir sutvirtinti kūną. „Bet nieko nėjo padaryti. Pilvas kabojo, tai buvo didelės odos rievės. Tada ir susidomėjau pilvo plastika kaip alternatyva. Tai pasirodė man tikrai logiškas sprendimas, leidžiantis išspręsti tas bėdas ir defektus, kurie kamavo iš tiesų taip ilgai. Taigi, giliai įkvėpiau ir padariau tai, dėl ko labai ilgai stabčiojau, trukčiojau ir nieko nedarydavau“, – sako ji.

Padėjo pilvo plastika

Užsiregistravusi pas plastikos chirurgus, ji jautėsi nedrąsiai. „Atrodė, kad kažkokią nuodėmę darau, kažką tokio nedoro. Arba, kad esu „pati kalta“. Bet žinote, žmonės ir didesnių padaro nusikaltimų negu nusisiurbia riebalų likučius ir susimažina odos sankaupas ant pilvo. Aš tik siekiau maksimalios laimės ir to, ką įsivaizduoju kaip teigiamus dalykus. Todėl dabar manau, kad man tikrai labai pasisekė, jog galėjau taip viską padaryti ir dabar atrodau puikiai. Pilvo plastika man padėjo“, – sako ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *