Trumpi patarimai, kaip pasirinkti tinkamas žirkles plaukams

Patikrinkite plaukų žirklių medžiagą

Moderni šukuosenaPirmiausia turėtumėte patikrinti plaukų žirklių medžiagą. Akivaizdu, kad plaukų žirklės yra pagamintos iš plieno, tačiau jos taip pat gali būti su skirtingomis dangomis. Svarbiausia plaukų žirklių savybė – aštrūs kaip skustuvas ašmenys. Kuo ašmenys aštresni, tuo mažiau pastangų reikia kirpti. Tupi ašmenys labiau pažeidžia plaukus ir lemia jų lūžinėjimą. Aštrius kaip skustuvas ašmenis galima išgauti į plieną pridėjus chromo. Chromas yra labai patvari medžiaga, kurią galima naudoti įvairiems tikslams. Plaukų žirklės paprastai dengiamos chromu, nes jis apsaugo plieną nuo korozijos ir neleidžia ašmenims greitai nudilti. Žirklės ir specialistės patarimai.

Nustatykite, kaip ilgai kirpti plaukus

Taip pat turėtumėte nustatyti, kokio ilgio plaukus kirpsite. Tai gali būti painu, jei nesate įpratę kirpti plaukų namuose. Daugelis plaukų stilistų nenukerpa savo klientų plaukų iki norimo ilgio. Vietoj to jie naudoja trumpesnį ilgį ir sukuria šukuoseną, dėl kurios plaukai atrodo ilgesni, nei yra iš tikrųjų. Galbūt norėsite sutaupyti pinigų kirpimui kirpdami plaukus patys. Tai puiki idėja, tačiau turėtumėte žinoti, kokio ilgio plaukus kirpti, kad neatrodytumėte kaip ežiukas. Jei norite nusikirpti plaukus, prieš pradėdami juos kirpti, turėtumėte nusikirpti iki norimo ilgio. Jei norite užsiauginti plaukus, turėtumėte juos nusikirpti trumpiau.

Nuspręskite, ar norite keraminių kraštų, ar "Solid-to-Solid Action".

Taip pat turėtumėte nuspręsti, ar norite keraminių kraštų, ar "Solid-to-Solid Action". Tai svarbus sprendimas, tačiau turėtumėte žinoti, kad jis neturi įtakos kirpimo kokybei. Keraminiai kraštai yra hipoalergiški ir puikiai tinka tiems, kurie turi jautrią odą. Jie nerūdija ir yra lengvai valomi. Keramines žirkles taip pat galite naudoti kirpdami vaikų plaukus arba plaukus, kurie yra ploni ir švelnūs. Keraminės žirklės yra brangesnės nei žirklės kietais ašmenimis, tačiau jos nėra ilgaamžės kaip kitos plaukų žirklės. Kaip ir įprastos plaukų žirklės, kietos geležtės puikiai tinka daugumai plaukų tipų, tačiau jas gali būti sunkiau išvalyti. Kietais ašmenimis geriau kirpti storus plaukus.

Nustatykite, ar norite fiksuoto, ar reguliuojamo ašmenų ilgio

Taip pat turėtumėte nustatyti, ar norite fiksuoto, ar reguliuojamo ašmenų ilgio. Fiksuoti peiliukai skirti bendram naudojimui ir turi mažiau funkcijų. Fiksuotų peiliukų galite rasti bet kurioje kirpykloje. Jie yra patikimi ir nebrangūs, tačiau neturi jokių ypatingų funkcijų. Fiksuoti peiliukai yra saugesni už reguliuojamus peiliukus, tačiau dauguma žmonių pirmenybę teikia reguliuojamiems peiliukams dėl jų universalumo. Reguliuojamieji peiliukai turi kelis nustatymus skirtingiems plaukų tipams. Jais galima kirpti storesnius nei įprastai plaukus. Reguliuojamais peiliukais galima geriau valdyti nei fiksuotais peiliukais, be to, juos lengviau valyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *