Kaip pasirinkti tinkamą langą?

Nuspręskite dėl savo estetikos ir funkcijos

LangaiPirmas žingsnis renkantis langų apdailą – nuspręsti, kokios estetikos ir funkcionalumo siekiate. Kai kurie veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti: Šviesos valdymas – Kiek šviesos valdymo jums reikia? Ar norite užtemdyti visą kambarį? Ar užuolaidos gali jums padėti? Ar turite daug langų, kuriuos reikia uždengti? Privatumas – ar jums reikia privatumo iš gatvės? Iš savo kaimynų? Temperatūros kontrolė – ar gyvenate karštame ar šaltame klimate? Ar norite kontroliuoti, kiek šilumos ar šviesos patenka? Vizualinis patrauklumas – kokį stilių norite sukurti? Norite pademonstruoti savo gražų interjerą ar išlaikyti dalykus privačius? Langai Šiauliuose ir rinkos tendencijos.

Langų apdorojimo pagrindai

Plotis – lango apdirbimo plotis turi būti maždaug dviem coliais mažesnis už lango plotį. Pavyzdžiui, 36 colių pločio langas turi būti 34 colių pločio, kad atrodytų subalansuotai. Nuleidimas – kritimas yra lango apdorojimo ilgis nuo strypo viršaus iki audinio apačios. Lašas turėtų būti maždaug dviem coliais ilgesnis nei lango apdorojimo plotis. Pavyzdžiui, 34 colių pločio langas turėtų nukristi 36 colių. Įvorės – įvorės yra papildoma detalė, leidžianti lengvai atidaryti ir uždaryti langų apdailą. Strypas – ant strypo pakabinamas jūsų lango apdaila. Svarbu pasirinkti strypą, kuris atitiktų jūsų lango apdailos svorį.

Natūrali šviesa ir tamsūs kambariai

Jei jūsų namai yra natūraliai šviesūs, galbūt norėsite naudoti šviesios spalvos langus, kad įneštumėte dar daugiau šviesos. Tamsiose patalpose geriausiai tinka šviesios langų uždangos, kurios išsklaidytų šviesą ir sukurtų šviesesnę atmosferą. Jei ieškote kažko šiek tiek drąsesnio, galite rinktis iš daugybės skirtingų audinių spalvų, taip pat tekstūrų ir raštų. Jei turite daug langų, taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti tamsinančias užuolaidas arba užuolaidas su UV apsauga, kad padidintumėte funkcionalumą. – Tamsūs kambariai – venkite ryškių spalvų ir tekstūrų, o rinkitės šviesius audinius. – Šviesūs kambariai – drąsiai darykite langus!

Kas tau svarbiausia?

Jei jums sunku pasirinkti tinkamas langų apdailas, galite apsvarstyti keletą dalykų, kurie padės susiaurinti savo galimybes. Kaina – kiek norite išleisti langų apdailai? Kiekvienas langų apdorojimo tipas turi skirtingą kainą, todėl galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų biudžetą. Laikas – kada planuojate pakeisti dabartines langų apdirbimo priemones? Ar yra tam tikras metų laikas, kada juos keičiate? Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galbūt norėsite juos išjungti sezoniškai. Energijos vartojimo efektyvumas – ar ieškote kažko, kas padėtų taupyti energiją jūsų namuose? Galima rinktis iš daugybės energiją taupančių langų apdorojimo priemonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *