Į baisią avariją nusviedė sugedę sarnyrai (

VažiuoklėKodėl jūsų automobiliui būtinas nusidėvėjusių šarnyrų keitimas? Į klausimą galbūt atsakyta bus čia: http://www.vaziuokle.lt/serviso-paslaugos/sarnyru-restauravimas-keitimas/. O štai viena istorija, kurios kaltininku tapo būtent susidėvėję šarnyrai. Kartu tai ir pamoka, kad būtina kuo labiau rūpintis savo vairuojama technika.

Dukra sakė jautusi nelaimę

Dukra pasakoja, kad ji visą dieną buvo kaip nesava ir jautė nelaimę. „Man buvo neramu, kad mama išvažiavo į Kauną su ta mašina, kuriai jau reikėjo važiuoklės remonto. Mes patys labai atsargiai su ja važinėdavome, kad tik nieko nenutiktų. Ir niekam nebūčiau rekomendavusi važiuoti su ta mašina kažkur toliau. Ypač dar ir greitkeliu. Dėl to aš jau nuo ryto jaučiau nerimą, kai žinojau, kad mama išvažiavo su tokia mašina prasta. Todėl sakiau jai, kad nuolat palaikytume ryšį, ir ji man sakytų, kur ji yra, ar Kaune, ar prie Kauno, ar kur kitur“, – sako ji.

Motina dingo iš ryšio

Skaityti straipsnį “Į baisią avariją nusviedė sugedę sarnyrai (” »

Kaip pigiau apšiltinti namus

Augant kainoms pasistatyti šiltus namus, kurių termoviziniai tyrimai iškart leistų ir namą priduoti, darosi tikrai vis sunkiau. Tačiau žmonės nenusimena ir vis tiek stengiasi tai kažkaip padaryti. Kur tik įmanoma, reikia taupyti, tačiau kitur taupymas kaip tik gali privesti prie papildomų išlaidų. Tad kaip ir apie ką reikia mąstyti, kai taip auga kainos, o jūs norite šiltų ir sandarių namų. Kaip pigiai juos apšildyti ir sudaryti tikrai sandarias patalpas?

Iškart nedaryti klaidų

TermovizijaViena iš priežasčių, dėl ko žmonėms stringa namo pridavimas, yra ta, kad iš karto pridaroma visokių klaidų statybų ir popierių pildymo etape. Pirmiausia, žmonės šiltinami namus nutaria pataupyti ir, pavyzdžiui, dėti tik vieną akmens vatos sluoksnį, kai jų tikrai reikia dviejų. Taip pat pataupyti nusprendžiama, pavyzdžiui, tada, kai reikia kaip tik daugiau išleisti dedant langus. Geriau dėti trijų stiklo paketų ir nė vieno lango nepadaryti pusiau kiauro, nes tuomet tokios klaidos nuves prie grįžimo. Jeigu namas bus gana kiauras ir nepavyks jo iš pirmo karto priduoti, teks juk grįžti ir viską pakartoti. O to tikrai nenorite nei jūs, nei niekas kitas. Tad geriau iš karto viską daryti nepriekaištingai.

Dairytis akcijų

Skaityti straipsnį “Kaip pigiau apšiltinti namus” »

Šilčiausi namai iš vaikystės

Vieniems pasisekė ir gimėme bei augome labai šiltuose namuose, kur termoviziniai tyrimai veikiausiai parodytų puikų namų sandarumą, kiti tikrą šilumą pajusdavome tik pas kažką atėję į svečius. Paklausėme žmonių, kokius namus kaip fiziškai labai šiltus jie prisimena.

Namai

Statybų vertinimasEglė sako, kad atsimena, jog pas juos namie buvo remontas, kaip tik buvo ir namo pridavimas, ir tėtis sakė, kad nuo šiol bus labai šilta. „Ir tikrai buvo. Aš buvau dar gana maža, tik kokių 10 metų, ir prisimenu, kaip buvo viskas gerai, kaip buvo šilta namuose. Iškart pasidarė labai šilta, nereikėjo nieko per daug daryti, vos kelias malkas į krosnį įmesdavome. Tikrai vaikystėje jau supratau, kad remontas yra labai geras dalykas, ir jeigu jį kažkas nori pas mus namie padaryti, tai reikia tą labai vertinti ir tuo tikrai pasidžiaugti. Taigi, šilti namai man atrodo didelis privalumas iš vaikystės. Kad jie tokie šilti suprasdavau per palyginimą, nes nuėjusi į svečius jausdavau šaltį. O taip pat ir kartais kas nors pas mus užėjęs sakydavo, kad turbūt visą kurą žiemos sudeginsim per vieną mėnesį, jog taip karšta. Tai mes sakydavome, kad čia daugiau įtakos tas geras apšildymas turi, o ne kažkas kito“, – prisimena ji.

Pas močiutę

Skaityti straipsnį “Šilčiausi namai iš vaikystės” »

Elektroninė parduotuvė prekių įsigijimui be didelių pastangų

Elektroninė parduotuvėNors dažnai tikimasi, kad apsipirkti bus tikrai paprasta, ir tam neprireiks nei daug laiko, nei pastangų, tačiau apsilankius prekybos centruose neretai tenka nusivilti – prekių paieškai sugaištama tikrai nemažai laiko, ir ne visada pavyksta įsigyti dominančių prekių. Jei pasirenkama elektroninė parduotuvė (220.lv), apsipirkimo procesas gali būti daug greitesnis, ir jums tikrai neprireiks pusdienio, kad galėtumėte įsigyti dominančių prekių. Viskas gali vykti žymiai greičiau, ir viskas, ką teks padaryti – tai pasirinkti parduotuvę ir užsisakyti reikalingų prekių.

Skaityti straipsnį “Elektroninė parduotuvė prekių įsigijimui be didelių pastangų” »

Muzikantai

Kokia šventė be muzikos ir linksmų dainų? Gimtadieniai, vestuvės ar kitos svarbios progos turi būti linksmos ir įsimintinos. Kaip tai padaryti ne visada būna lengva sugalvoti. Užsukite į internetinę svetainę versliukai.lt ir pasirinkite muzikantus, kurie jūsų šventę padarysi tikrai įspūdingą. Jei ieškote kas dainuotų dainas, kurios visiems žinomos – pasirinkite „populiarių dainų grojimas“ grupę. Jums nebūtina visko peržvelgti, jei jau esate apsisprendę, kokių melodijų pageidaujate. Muzikantai mielai pasiūlys savo paslaugas vestuvėms, privatiems renginiams. Galite nustebinti savo draugą, giminaitį, kolegą, artimą ir užsakyti muzikinį sveikinimą. Tai nebus standartinis pasveikinimas, kada gaunate atvirutę, dovanų ar gėlių puokštę. Įteikite netikėtą – muzikinę dovaną. Muzika miela kiekvienai ausiai, svarbu parinkti tą, kuri patinka žmogui, jei nežinote puikiai tiks linksma ir neutrali.

Kodėl verta naudotis muzikantų paslaugomis

MuzikaKlausytis radijo, grotuvų, kuriuose galite įdėti kompaktus, kur yra mėgstamos dainos, galite kiekvieną dieną. Daugelis taip pradeda rytą, naudoja kaip foną, kad nebūtų tylu namuose ar darbo vietoje. Muzikantai, kuriuos pasirinksite šventę padarys nekasdienišką. Galite pasirinkti vakaro programos vedimą, tai puiki išeitis, kada nežinote, kaip užimti svečius, kokius žaidimus, užsiėmimus sugalvoti. versliukai.lt rasite daug įvairiausių pasiūlymų, kurie verti jūsų dėmesio. Galite pasirinkti muzikantų grupes, kur yra keli atlikėjai, jei jums reikia tik dainininko, internatinėje svetainėje, taip pat, rasite. Muzikantai ir dainininkai padarys jūsų šventę smagią, gerai nuteiks visus svečius. Verta pasirinkti tokias paslaugas, jei norite patys linksmai ir nekasdieniškai praleisti laiką ir nustebinti susirinkusius svečius.

Skaityti straipsnį “Muzikantai” »