Kaip pigiau apšiltinti namus

Augant kainoms pasistatyti šiltus namus, kurių termoviziniai tyrimai iškart leistų ir namą priduoti, darosi tikrai vis sunkiau. Tačiau žmonės nenusimena ir vis tiek stengiasi tai kažkaip padaryti. Kur tik įmanoma, reikia taupyti, tačiau kitur taupymas kaip tik gali privesti prie papildomų išlaidų. Tad kaip ir apie ką reikia mąstyti, kai taip auga kainos, o jūs norite šiltų ir sandarių namų. Kaip pigiai juos apšildyti ir sudaryti tikrai sandarias patalpas?

Iškart nedaryti klaidų

TermovizijaViena iš priežasčių, dėl ko žmonėms stringa namo pridavimas, yra ta, kad iš karto pridaroma visokių klaidų statybų ir popierių pildymo etape. Pirmiausia, žmonės šiltinami namus nutaria pataupyti ir, pavyzdžiui, dėti tik vieną akmens vatos sluoksnį, kai jų tikrai reikia dviejų. Taip pat pataupyti nusprendžiama, pavyzdžiui, tada, kai reikia kaip tik daugiau išleisti dedant langus. Geriau dėti trijų stiklo paketų ir nė vieno lango nepadaryti pusiau kiauro, nes tuomet tokios klaidos nuves prie grįžimo. Jeigu namas bus gana kiauras ir nepavyks jo iš pirmo karto priduoti, teks juk grįžti ir viską pakartoti. O to tikrai nenorite nei jūs, nei niekas kitas. Tad geriau iš karto viską daryti nepriekaištingai.

Dairytis akcijų

Tam, kad termoviziniai tyrimai būtų geri, jums tiesiog reikia užtikrinti pakankamą namo sandarumą. Reikia tikėtis, kad namas bus sandarus, jeigu sugebėsite jį apšiltinti iš kokybiškų medžiagų ir pagal aukštus standartus. Tačiau geriausios medžiagos yra brangios. Tad jums patariama visą laiką nuolat dairytis akcijų. Gal stogo dar nedengiate, tačiau jau dabar matote, kad stogo šiltinimo konstrukcijoms kaip tik taikoma 50 proc. Iškart pasitarkite su stogdengiais ir įsigykite produktą su akciją, taip sutaupysite ir turėsite kokybišką prekę.

Pirkti prekes Lenkijoje

Daug kam namo pridavimas pavyksta ir tuomet, kai medžiagas perka visas kokybiškas naujas ne būtinai Lietuvoje, bet kartais ir Lenkijoje. Kainos auga visur, tačiau skirtumas tarp lietuviškų ir lenkiškų kainų jaučiamas labai ryškus, dėl to ir prekes dažnai norisi pirkti ten. Žmonės net maisto produktų neretai keliauja pirkti į Lenkiją, tad ką jau kalbėti apie namo pridavimui reikalingas šiltinimo ir statybines medžiagas. Visos medžiagos statyboms gali kainuoti net 50 tūkst. eurų, o štai pirkdami viską Lenkijoje gal sutaupysite kokia 10 proc., tada ir suma iš viso to susidarys nemaža, tad verta ten važiuoti ir pirkti pigiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *