Į baisią avariją nusviedė sugedę sarnyrai (

VažiuoklėKodėl jūsų automobiliui būtinas nusidėvėjusių šarnyrų keitimas? Į klausimą galbūt atsakyta bus čia: http://www.vaziuokle.lt/serviso-paslaugos/sarnyru-restauravimas-keitimas/. O štai viena istorija, kurios kaltininku tapo būtent susidėvėję šarnyrai. Kartu tai ir pamoka, kad būtina kuo labiau rūpintis savo vairuojama technika.

Dukra sakė jautusi nelaimę

Dukra pasakoja, kad ji visą dieną buvo kaip nesava ir jautė nelaimę. „Man buvo neramu, kad mama išvažiavo į Kauną su ta mašina, kuriai jau reikėjo važiuoklės remonto. Mes patys labai atsargiai su ja važinėdavome, kad tik nieko nenutiktų. Ir niekam nebūčiau rekomendavusi važiuoti su ta mašina kažkur toliau. Ypač dar ir greitkeliu. Dėl to aš jau nuo ryto jaučiau nerimą, kai žinojau, kad mama išvažiavo su tokia mašina prasta. Todėl sakiau jai, kad nuolat palaikytume ryšį, ir ji man sakytų, kur ji yra, ar Kaune, ar prie Kauno, ar kur kitur“, – sako ji.

Motina dingo iš ryšio

Kaip pasakoja dukra, vienu metu, jau grįžtant namo, mamos telefonas pasidarė tiesiog išjungtas. „Aš taip išsigandau – taip ir maniau, kad ta prasta mašina, jos nepakeisti šarnyrai gali pridaryti bėdų. O dar ir kelias buvo kažkoks slidus, visai nesinorėjo taip važiuoti slidinėjant, vis tiek būtume norėję važiuoti kažkaip saugiau, o ne taip, kad važiuoji ir bijai, jog kažkas atsitiks“, – prisimena dukra.

Paaiškėjo, kad pateko į avariją

Mama atsiliepė skambinant dar po kelių valandų. Ji tada atsiliepė iš ligoninės, kurioje atsidūrė dėl patekimo į avariją. „Buvo taip gera, kad ji apskritai atsiliepė, bet kartu labai baisu, nes ji juk ligoninėje. Aš tokiame strese buvau, kad net nesigilinau, kas kaltas dėl tos avarijos, kas čia buvo, kas nutiko ir t. t. Tačiau visgi paskui paaiškėjo, kad ir ta avarija tokia neįprasta buvo, kad net negalėjai jos apkaltinti. Kalti sugedę šarnyrai – nes jie numušė stabdymo greitį. Tačiau kalta buvo ir kita mašina, kuri būtent ir sukėlė tą avarinę situaciją. Po šiai dienai sunku apie visa tai kalbėti“, – sako dukra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *