Automobilių nuoma Vilniuje – sprendimas įvairiose situacijose

Gana dažnai yra ieškoma tokių būdų keliauti, kurie būtų pakankamai patogūs, ir neretai nusprendžiama rinktis kelionę nuosavu automobiliu. Jei nėra galimybės to padaryti, puikia išeitimi gali būti automobiliu nuoma Vilniuje. Šią paslaugą gali pasiūlyti ne taip ir mažai įvairių skirtingų bendrovių, tad kiekvienu atveju bus galima pasirinkti tokią įmonę, kuri pasiūlytų paslaugas geriausiomis sąlygomis. Neretais atvejais čia gali praversti internetinė paieška, kuri padės pakankamai greitai atrasti tokias įmones, kurios geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius, ir iš gausybės įvairių paslaugos tiekėjų atrasite tokius, kurie teiktų paslaugas itin geromis sąlygomis.

Automobiliu nuoma VilniujeDažniausiai yra tikimasi, kad bus nuomojami gana nauji automobiliai, kad bus galima rinktis iš gausybės transporto priemonių, o nuomos kaina bus tikrai palanki. Taigi, verta pasidomėti, ką gali pasiūlyti skirtingos bendrovės, ir netrukus bus galima priimti tam tikrą sprendimą. Dažniausiai internetinėse svetainėse yra pateikiama visa svarbiausia informacija, ir netrukus bus galima nuspręsti, kokie sprendimai gali būti pačiais palankiausiais. Jei nesate užtikrinti, kad tam tikros bendrovės pateiktas pasiūlymas tikrai bus pats palankiausias, galite tiesiog pasidomėti, kaip apie įvairias įmones atsiliepia klientai, ir tai leis dar greičiau apsispręsi.

Skaityti straipsnį “Automobilių nuoma Vilniuje – sprendimas įvairiose situacijose” »

Kokias siuntas draudžiama vežti į Angliją?

Siuntos į AnglijąArtėjant didžiosioms žiemos šventėms, įvairiomis dovanėlėmis ir siuntinukais norisi nustebinti draugus bei artimuosius, gyvenančius užsienyje. Niekam ne paslaptis, jog didžioji dauguma emigravusių lietuvių gyvena Anglijoje, todėl siuntos į Angliją yra tapusios itin populiarios. Tačiau ar teko pasidomėti, ką draudžiama siųsti Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems žmonėms? Remiantis Lietuvos pašto teikiamais duomenimis, siuntose į Angliją draudžiama siųsti:

  1. Psichotropines ir narkotines medžiagas. Tai – ne tik, kad nelegalu ir pavojinga sveikatai bei gyvybei, bet ir prekių siuntinėjui gali užtarnauti administracinę ar baudžiamąją bylą.
  2. Nukenksmintus sprogmenis, šaunamuosius ginklus ar jų imitacijas. Kaip ir narkotinių medžiagų vežimas, tai gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę ir laisvės atėmimą.
  3. Degtukus ir žiebtuvėlius. Šios prekės yra nebrangios ir lengvai gaunamos bet kurioje šalyje, tad kodėl jas turėtumėte siųsti svetur gyvenantiems giminaičiams?
  4. Daiktus su įžeidžiančiais, nepadoriais ir panašiais užrašais ar nuotraukomis. Nesantaikos kurstymas, rasistinės garsiai išreiškiamos pažiūros netinkamoje vietoje netinkamu laiku taip pat gali užtraukti valstybinių įstaigų nemalonę.
  5. Siuntos į Angliją negali talpinti naminių gyvūnų kaip katės, šunys, graužikai ar paukščiai. Tiesa, gyvūnus į Angliją atgabenti galima, tačiau ne siuntose, o tam pritaikytuose automobiliuose ar lėktuvuose.
  6. Alkoholinius gėrimus, kurie yra stipresni negu spetyniasdešimt laipsnių. Lengvesnius siųsti galite, tik nepamirškite apie tinkamą įpakavimą, nes stikliniai buteliai siuntų gabenimo metu gali tiesiog sudužti ir išsipilti.
  7. Aerozolinėse pakuotėse esančius produktus ir daiktus, nes šie turi savybę sprogti.
  8. Brangius ir vertingus papuošalus, daiktus. Nerekomenduojama siųsti aukso, sidabro ar kitų brangių metalo gaminių, vertybinių popierių, čekių, banknotų. Tokio tipo daiktus galima siųsti tik įvertintose siuntose.
  9. Daiktus, kuriuos draudžiama siųsti remiantis tiek Lietuvos, tiek Anglijos įstatymais.

Skaityti straipsnį “Kokias siuntas draudžiama vežti į Angliją?” »