Kokias siuntas draudžiama vežti į Angliją?

Siuntos į AnglijąArtėjant didžiosioms žiemos šventėms, įvairiomis dovanėlėmis ir siuntinukais norisi nustebinti draugus bei artimuosius, gyvenančius užsienyje. Niekam ne paslaptis, jog didžioji dauguma emigravusių lietuvių gyvena Anglijoje, todėl siuntos į Angliją yra tapusios itin populiarios. Tačiau ar teko pasidomėti, ką draudžiama siųsti Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems žmonėms? Remiantis Lietuvos pašto teikiamais duomenimis, siuntose į Angliją draudžiama siųsti:

  1. Psichotropines ir narkotines medžiagas. Tai – ne tik, kad nelegalu ir pavojinga sveikatai bei gyvybei, bet ir prekių siuntinėjui gali užtarnauti administracinę ar baudžiamąją bylą.
  2. Nukenksmintus sprogmenis, šaunamuosius ginklus ar jų imitacijas. Kaip ir narkotinių medžiagų vežimas, tai gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę ir laisvės atėmimą.
  3. Degtukus ir žiebtuvėlius. Šios prekės yra nebrangios ir lengvai gaunamos bet kurioje šalyje, tad kodėl jas turėtumėte siųsti svetur gyvenantiems giminaičiams?
  4. Daiktus su įžeidžiančiais, nepadoriais ir panašiais užrašais ar nuotraukomis. Nesantaikos kurstymas, rasistinės garsiai išreiškiamos pažiūros netinkamoje vietoje netinkamu laiku taip pat gali užtraukti valstybinių įstaigų nemalonę.
  5. Siuntos į Angliją negali talpinti naminių gyvūnų kaip katės, šunys, graužikai ar paukščiai. Tiesa, gyvūnus į Angliją atgabenti galima, tačiau ne siuntose, o tam pritaikytuose automobiliuose ar lėktuvuose.
  6. Alkoholinius gėrimus, kurie yra stipresni negu spetyniasdešimt laipsnių. Lengvesnius siųsti galite, tik nepamirškite apie tinkamą įpakavimą, nes stikliniai buteliai siuntų gabenimo metu gali tiesiog sudužti ir išsipilti.
  7. Aerozolinėse pakuotėse esančius produktus ir daiktus, nes šie turi savybę sprogti.
  8. Brangius ir vertingus papuošalus, daiktus. Nerekomenduojama siųsti aukso, sidabro ar kitų brangių metalo gaminių, vertybinių popierių, čekių, banknotų. Tokio tipo daiktus galima siųsti tik įvertintose siuntose.
  9. Daiktus, kuriuos draudžiama siųsti remiantis tiek Lietuvos, tiek Anglijos įstatymais.

Daugiau informacijos apie siuntas į Angliją – www.vezaianglija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *