Madinga vonia

Kai kurie vonios baldai lieka tiesiog kaip klasika – madingi visada. Juos siūlo ir Domus galerija, ir kiti baldų salonai. Tai tiesiog dušo kabinos, vonios, kriauklės. Tai baziniai dalykai, baziniai vonios baldai, būtini šiai erdvei įrengti. Tačiau juos supančios interjero detalės ir pats vonios išplanavimas nuolat yra vejamas mados vėjų. Kokie jie dabar, ir kokie vonios baldai, kokios vonios interjero idėjos turėtų atsirasti jūsų virtuvėje šiais metais?

Mediena

Vonios interjero dizainasJeigu ilgą laiką medieną buvome pašalinę iš vonios erdvių, nes nenorėjome jai suteikti drėgmės pavojaus, tai dabar staiga medis tampa naujomis plytelėmis. Netikėta, tačiau būtent sienų dekoravimui itin ima tikti medis. Tik jį reikia labai gerai apdirbti, norint, kad drėgmė nepadarytų savo juodo darbelio. Jeigu interjerą montuosite patys, nepagailėkite kad ir viso kibiro pirčių lako, kuris leis apsaugoti namus nuo drėgmės, ir medis ilgai išliks naudojamas. Beje, sukūrę tokį vonios interjerą, vonioje kaip niekada pasijusite šiltai bei jaukiai – tikrai beveik kaip pirtyje. Aišku, toks akcentas labiau tiks šiaurėje gyvenantiems ir amžinai šąlantiems žmonėms, kai pietiečiai ir toliau turbūt liks ištikimi savo šaltiems akmeniniams interjerams, bent taip suteikiantys vėsos karštą vasaros siestos laiką.

Šalta ir ramu

Beveik priešinga tendencija būtų vėsos ir gaivos įspūdis. Tai ne tas mėlynas ledinis vaizdas, kai vonioje susitinka pilka bei mėlynos spalvos. Tai šiek tiek šiltesnė vėsa, labiau būdinga gaiviam šaltiniui. Tokiu atveju, vonioje galėtų atsirasti baltos ir žalsvos sienos, balti baldai. Tai kartu sudarytų tikrai nuostabų gaivos pojūtį.

Nauji raštai

Argi jums dar nepabodo naudoti tas pačias plyteles ir plytelių raštus? Šiais metais naujausio įkvėpimo vonios įrengimui kviečiama ieškoti įvairesnėje geometrijoje. Tai reiškia, kad nuo šiol mozaikų raštai turi dengti nebūtinai tik tas tvarkingai atribotas vietas plytelėms, bet galbūt tais pačiais arba modifikuotais mozaikos raštais pasipuoš ir pačios vonios durys, spintos, kriauklė. O taip pat reikėtų ir nebijoti eksperimentuoti ir vienu metu derinti net kelis skirtingus vonios raštus. Jeigu derinate skirtingą plytelių stambumą ir išsidėstymą, tuomet palikite vieną spalvą. Taip turėsite tvarkingo kūrybingumo įspūdį.

Didelės palangės

Kadangi vonia paprastai nėra ta vieta, kur sėdime ant palangės su arbatos puodeliu, tai dažniausiai palangėms neskiriame daug dėmesio. Tačiau šiais metais tą padaryti siūlo dizaineriai. Ant didelių palangių galima išdėstyti įvairias vonios detales ir dušo reikmenis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *