Kodėl renginio vedėjas vestuvėms – labai svarbu?

Taip, kaip nuotakai svarbi jos suknelė, taip visų vestuvių planuotojui turėtų būti svarbu renginių vedėjai. Žodis – ne žvirblis, išskridęs nesugrįš, neplasnos aplink, bus paleistas ir gali smigti giliai. Todėl reikia tokio vestuvių renginio vedėjo, kurio ne tik liežuvis būtų pagaląstas, bet ir visa kita būtų atitinkama. Jis turi būti korektiškas, protingas ir greito proto. Pasirinkus gerą renginio vedėją bet kokia šventė gali būti nuostabi.

Pokštai gali įžeisti

Profesionalus vedėjas renginiuiViena iš probleminių renginio vedimo sričių yra pokštai. Sakoma, kad tarp ironijos ir įžeidimo tik vienas žingsnis, tačiau ne visiems ta riba aiški. Kažkam kažkas gali atrodyti pokštas, o kažkam jau ir įžeidimas. Tad renginių vedėjai, kurie praves jūsų vestuves, turėtų puikiai išmanyti retorikos meną ir gebėti taip juokauti, kad niekas neapsiverktų iš skausmo besijuokdamas. Nejuokauti būtų saugus pasirinkimas, deja, ne vestuvėms. Net ir per laidotuves reikia šiek tiek pajuokauti ir viltingai nuteikti žmones, o ką jau kalbėti apie vestuves. Tuomet itin svarbu nuolat išlaikyti gerą nuotaiką. Vien tik šypsena jos neišlaikysi, nes atrodysite kaip kvailas prekybos agentas. O štai su gerais pokštais tą padaryti galėsite, todėl reikia renginių vedėjui mokėti kaip reikiant išlaikyti ribą tarp pokštų ir ne pokštų, o įžeidimų. Taip pat ir tarp juokingų pokštų ir niekam nesuprantamų. Taigi, čia yra didelis renginio vedėjo talentas ir menas, arba jis moka tą daryti, arba ne. Juk reaguoti visada reikia spontaniškai, nors ir turint kažkokią patikimą strategiją, tačiau vis tiek situacijos visuomet būna naujos.

Jaunieji neturi jaudintis

Skaityti straipsnį “Kodėl renginio vedėjas vestuvėms – labai svarbu?” »

Išskirtiniai pasiūlymai naujam būstui Vilniuje – galima rinktis net ir apdailą!

Auganti nekilnojamojo turto rinka suteikia itin plačias pasirinkimo galimybes, todėl nuosavo būsto pirkimas – tai ne tik investicija, skirta mūsų šeimos saugumui, bet ir galimybė realizuoti individualius lūkesčius, siekti kasdienio komforto ir patogumo. Pasiūlymai naujam būstui Vilniuje atitiks išrankiausiųjų pirkėjų poreikius, svarbiausia – nuspręsti, kaip turi atrodyti jūsų svajonių namai ir kuriame mikrorajone gyvensite. Be to, orientuodamiesi į nuolatos augančius klientų lūkesčius, NT vystytojai siūlo įsigyti butus su pilna apdaila, kad galėtumėte kuo greičiau įsikelti į naujuosius namus.

Rinkitės atsakingai

Naujamiesčio alėjaRinkdamiesi namus, nepamirškite pagalvoti ne tik apie dabartinius savo poreikius, bet ir ateičiai keliamus reikalavimus, pvz., galbūt jums dabar užtenka 1–2 kambarių buto, tačiau ateityje planuojate šeimos pagausėjimą, o tai reiškia, kad kur kas optimalesnis variantas – 3 kambarių butas, kuriame patogiai jausis visa šeima. Be to, renkantis būstą nereikėtų pasiduoti pirminiam įspūdžiui – galbūt jums labai patinka siūlomo NT kaina, tačiau nesidžiaugiate pro langą matomu vaizdu? Nors šiandien gali atrodyti, kad su minėtaisiais trūkumais susitaikysite, laikui bėgant tai, kas erzina pirmą dieną, tik dar labiau trukdys, todėl šiuo atveju racionalesnis sprendimas – nepagailėti didesnių išlaidų ir įsigyti būstą, kuriuo džiaugsitės ne vieną dešimtį metų.

Sparčiai populiarėjanti naujiena – butai su pilna apdaila

Skaityti straipsnį “Išskirtiniai pasiūlymai naujam būstui Vilniuje – galima rinktis net ir apdailą!” »

Dviračiai: ir sportas, ir pramoga

Net jeigu sakote, kad nekenčiate sporto ir nenorite judėti, visgi dviračiai gali būti tuo puikiu dalyku, kurį laikytumėte ir pramoga, ir sportu. Tik reikia nebijoti važiuoti ten, kur retai važiuojate, priimti įvairius iššūkius, ir greitu metu pralėkti su dviračiu vidurį miesto bus labai smagu. Ką gero suteikia dviračiai?

Dviratis kaip pramoga

DviračiaiVisų pirma, daugybei žmonių dviračiai yra tiesiog laiko verta pramoga. Sportas užkabina kaip narkotikas daugybę žmonių, kadangi pasportavus iš tikrųjų labai pagerėja nuotaika, savijauta, o tą lemia tam tikrų hormonų pasigaminimas smegenyse ir jų pasiskirstymas po organizmą. Taigi, kai sakoma „važiuoju prapūsti galvą“, nereikėtų iš to juoktis, nes kažkas tikrai labai naudingai galbūt prapūs galvą ir turės puikiai praleistą laiką. Kita vertus, važiavimas dviračiu taip pat leis aplankyti vietas, kuriose galbūt iki tol nebuvote, kurių gal net nepastebėdavote. Taigi, dviratis kaip pramoga tikrai gali būti labai puikus būdas pailsėti nuo kasdienės rutinos.

Dviratis kaip sportas

Skaityti straipsnį “Dviračiai: ir sportas, ir pramoga” »

Trijų paršiukų nameliai ir jų sandarumas

Nors pasakoje apie tris paršiukus geriausia termovizija ir daugiausiai laurų tenka trečiajam paršeliui, pasistačiusiam namą iš plytų ar akmenų, realybėje vertinant tokių namų atitikmenis reikėtų pasakyti, kad visai ne trečiojo paršelio namelis būtų šilčiausias. Pažvelkime į pasakos namelius ne iš vilko perspektyvos, o iš inspekcijos, tikrinančios, ar namas pakankamai šiltas ir sandarus.

Namas iš lapų

Priduodantiems namąKaip atrodytų namelio iš lapų namo pridavimas? Šis namas nebūtų patvarus ir pavadinamas namu, jeigu neturėtų jokių konstrukcijų, jeigu jis būtų tiesiog lapų krūva. Tačiau jeigu iš tų lapų būtų pagamintos įvairios statybinės medžiagos, jos netgi galėtų būti kaip šiltinimo medžiagos. Iš labai kietai suspaustų lapų būtų galima pagaminti tam tikras lentas, o tarp jų kišti sluoksniais lapus, suspaustus ir nesuspaustus. Tarp minkštų lapų atsiranda daug oro tarpų, dėl to tokia medžiaga leidžia lengvai apšiltinti namą. Net ir būdami vaikai kažkodėl rudenį norime įsiknisti į lapų krūvą, nes ji atrodo šilta ir jauki. Tad ir paršelis, taip pasielgdamas (beje, kodėl jie gyvena miške, o ne fermoje?), elgiasi pagal intuiciją, galbūt užkoduotą genetikoje. Visais laikais primatai (ar personifikuoti paršeliai, kaip pasakoje) žinojo, kad medžių trapūs lapai gali būti naudojami šilumai sulaikyti. Tad energiniu požiūru lapų namelis nėra toks jau blogas pasirinkimas.

Namas iš medžio

Skaityti straipsnį “Trijų paršiukų nameliai ir jų sandarumas” »

Čerpės – ilgaamžė stogo danga

ČerpėsVisoje Europoje daugiau nei 70 procentų namų yra dengiami čerpėmis. Čerpės yra viena iš dažniausiai pasirenkamų stogo dangų dėl savo ilgaamžiškumo, gražios estetinės išvaizdos bei to, jog puikiai sugeria triukšmą, todėl esant smarkiam vėjui, krušai ar kitoms nemalonioms gamtos sąlygoms, turėdami čerpių stogą visuomet galėsite miegoti ramiai ir netrukdomai. Nors čerpės yra sunki medžiaga, metams bėgant jų nereikia remontuoti ar dažyti. Vasarą jos neįkaista, todėl sukuria puikią atmosferą namuose, kai už lango aukšta temperatūra, o žiemą šilumą tarsi sulaiko ir vėsiam orui neleidžia prasiskverbti į būstą. Įprastai čerpėms gamintojai suteikia trisdešimties metų garantiją, tačiau pagal ilgaamiškumą jos siekia šimtą penkiasdešimt metų.

Skaityti straipsnį “Čerpės – ilgaamžė stogo danga” »