Išskirtiniai pasiūlymai naujam būstui Vilniuje – galima rinktis net ir apdailą!

Auganti nekilnojamojo turto rinka suteikia itin plačias pasirinkimo galimybes, todėl nuosavo būsto pirkimas – tai ne tik investicija, skirta mūsų šeimos saugumui, bet ir galimybė realizuoti individualius lūkesčius, siekti kasdienio komforto ir patogumo. Pasiūlymai naujam būstui Vilniuje atitiks išrankiausiųjų pirkėjų poreikius, svarbiausia – nuspręsti, kaip turi atrodyti jūsų svajonių namai ir kuriame mikrorajone gyvensite. Be to, orientuodamiesi į nuolatos augančius klientų lūkesčius, NT vystytojai siūlo įsigyti butus su pilna apdaila, kad galėtumėte kuo greičiau įsikelti į naujuosius namus.

Rinkitės atsakingai

Naujamiesčio alėjaRinkdamiesi namus, nepamirškite pagalvoti ne tik apie dabartinius savo poreikius, bet ir ateičiai keliamus reikalavimus, pvz., galbūt jums dabar užtenka 1–2 kambarių buto, tačiau ateityje planuojate šeimos pagausėjimą, o tai reiškia, kad kur kas optimalesnis variantas – 3 kambarių butas, kuriame patogiai jausis visa šeima. Be to, renkantis būstą nereikėtų pasiduoti pirminiam įspūdžiui – galbūt jums labai patinka siūlomo NT kaina, tačiau nesidžiaugiate pro langą matomu vaizdu? Nors šiandien gali atrodyti, kad su minėtaisiais trūkumais susitaikysite, laikui bėgant tai, kas erzina pirmą dieną, tik dar labiau trukdys, todėl šiuo atveju racionalesnis sprendimas – nepagailėti didesnių išlaidų ir įsigyti būstą, kuriuo džiaugsitės ne vieną dešimtį metų.

Sparčiai populiarėjanti naujiena – butai su pilna apdaila

Praktika rodo, kad rinkoje dominuojantys būstai su daline apdaila pamažu savo vietą užleidžia pilnai įrengtiems namams. Šis sprendimas tinkamas žmonėms, kurie nenori gaišti papildomo laiko būsto įrengimui ir juos tenkina profesionalių dizainerių interjero sprendimai. Atsižvelgiant į skirtingus pirkėjų poreikius, butai skiriasi interjere dominuojančiu stiliumi. Paprastai didžiausias dėmesys skiriamas moderniai klasikai ir skandinaviško minimalizmo idėjoms. Ilgametę patirtį turintys dizaineriai užtikrina racionalų išplanavimą ir praktišką gyvenamosios erdvės išnaudojimą, kad namuose jaustumėtės patogiai ir komfortiškai. Be to, į tokius namus galėsite įsikelti kur kas greičiau – nereikės gaišti papildomo laiko interjero planavimui, darbuotojų samdymui, baldų pirkimui ir t. t. Taip ne tik taupysite laiką, pinigus ir mažinsite rūpesčių bagažą, bet ir išvengsite galvos skausmo dėl darbų planavimo, dulkių laiptinėse ar gręžimo sukeliamo triukšmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *