Ką saugoti name

Galima pastebėti, kad ne visus namus žmonės vienodai saugo. Kartais taip smalsu, kodėl viename ar kitame name yra būtent security doors. Ar tie žmonės labai turtingi, ar tiesiog labai bailūs? Būtų įvairių atsakymų. Tad nutarėme paklausti kelių žmonių, kurių namuose tikra matosi didelės masyvios durys.

Ištinka panikos priepuoliai

Kaip apsaugoti namų turtą?Jolita sako, kad kartais ji net ieško informacijos how to build a safe room, taip pat, kaip pasidaryti bunkerius ir visokias slėptuves karo atvejui. Jautrių nervų mergina prisipažįsta, kad tik tada, kai imasi visų nebūtinų saugumo priemonių, gali ramiai miegoti. „Jau nežinau, kiek laiko praėjo nuo tada, kai ėmiau taip tvarkytis. Tikrai nebegalėčiau miegoti namuose, žinodama, kad įdėtos tik paprastos durys. Šitą kompleksą man išvystė pirmieji namai, kuriuose kažkada gyvenau. Ten būdavo taip, kad kaimynai, tokių vagių šeima, mūsų sode jausdavosi kaip namie ir nuolat ten vaikščiodavo. Kai tik būdavo proga, vis patikrindavo, ar durys neužrakintos. Kartais išgirsdavom klebenant rankeną, o paskui kažką ramiai nueinant. Kelis kartus, kai durų nerakinome, išsinešė mūsų daiktus iš koridoriaus. Tiesiog, kas papuldavo – batai, šluota, kibiras. Tad nuo tų laikų man yra baisi įaugusi baimė, kad pas mus paklebens į duris ir galų gale jas išspirs, o paskui mane pribaigs. Jeigu naktį kas nors šiaip pasibeldžia ar paskambina, aš iš tos panikos suakmenėju kaip vaškinė figūra. Būdo išgydyti tą baimę nėra, todėl niekada nieko nesmerkiu, kas bijo kažkokių dalykų. Žinau, kad baimė yra labai svarbi jėga, su ja negali lengvai juokauti“, – pasakoja mergina. Todėl ir matome juos namuose šias dideles šarvuotas duris.

Rankdarbiai, verti aukso

Remigijus sako, kad jam tokios stiprios seifo durys buvo reikalingos, nes jis labai brangina savo laiką. Labai daug laiko jis praleido kurdamas gražius paveiksliukus. Tai visas Remigijaus menas. Kaip jis sako – dar neatrastas ir neįvertintas, nes geriausi kūrėjai visada būna įvertinami tik jau atgulę į duobę. Jis tiki, kad ir su jo kūryba taip gali nutikti, todėl kol gyvas, turi labai saugoti savo darbus.

Daug technikų

Taip pat turime Artūrą, mūsų pašnekovą, kuris irgi įsidėjęs labai stiprias duris. Kaip teigia Artūras, optimaliai stiprias – tiek, kiek reikia, kad jos būtų stiprios. Artūras dirba su technika, todėl turi labai gerų kompiuterių, gerų kamerų ir kitų dalykų, kuriuos saugoti yra būtina, todėl ir tokios durys tvirtos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *