Nevežkite siuntos patys

Jeigu ieškote, kokia alternatyva padėsianti sutaupyti galėtų jums leisti nuvežti siuntas pigiau kažkur, vis tiek geriausia jums bus kreiptis į profesionalius pervežinėtojus. Kartais pasitvirtina dėsnis, kai šykštus moka kelis kartus, ir dėl to tais atvejais, kai bandoma sutaupyti ir siuntas perduoti kažkaip per aplinkui, gali būti prisidaroma tik daugiau problemų ir netgi finansinių nuostolių. Taigi, ką reikėtų daryti, kad tos siuntos iš tiesų ir kainuotų kuo mažiau, o paslaugos atitiktų kainą?

Vežate patys – daug vargo

Taupymo galimybėsVienas iš klaidingų įsitikinimų dažnai yra mąstymas, kad viską reikia daryti patiems. Niekur neleisti pinigų, nes tuomet viskam galėsite sutaupyti daugiau, kad ir kokia veikla užsiimate. Vešite daiktus patys, niekas nekainuos. Taip kartais galvojama ir labai suklystama. Mat iš tiesų toks darbas kainuoja daugiau negu jūs įsivaizduojate. Kuo daugiau save apkraunate papildomais darbais, kurie nebėra įprasta jūsų veikla, tuo sunkiau. Turėsite kažkur važiuoti vien dėl to, kad manote, jog jūsų sunaudotas kuras kainuos pigiau negu siuntų paslaugos logistikos įmonėse. Tačiau o kaip gi jūsų pačių laikas, kaip gi mašinos eikvojimas ir tai, kad vietoje to galėtumėte dirbti savo darbą ir uždirbti daugiau?

Per pažįstamus – daug derinimo

Kitas variantas, kuris žmonėms kartais atrodo kaip gera taupymo alternatyva – tai siuntos įdėjimas pas pažįstamu į mašiną. Tačiau jeigu dar kartais siuntą vežate pats, tai jau šito varianto išvis reikėtų atsisakyti. Manote, kad kažką sutaupysite, tačiau iš tiesų verčiate kitus žmones užsukti pas jus paimti siuntą, tada ją kažkur vežti. Prieš tai ilgiausiai užtrunkate, kol skambučiais susitariate, kur kada ir kas kaip. Žmogus tampa įsipareigojęs ir negali nukrypti nuo kurso. O už viską jūs vis tiek atsilyginate. Pinigų duoti nepatogu, tai duodate ką nors, kas jums kainuoja, o tam žmogui, pavyzdžiui, atrodo kaip nereikalingas šlamštas. Nedaug tuomet sutaupote, ar ne?

Tegul veža speciali įmonė – tie, kas tuo užsiima. Sumokėsite tiek, kiek kelionė iš tikro verta, nesijausite niekam skolingas, sutaupysite laiko.

2 mintys apie “Nevežkite siuntos patys”

  1. Galiu tik pritarti straipsniui, kad tikrai neverta vežti siuntų patiems, o geriau patikėti savo siuntas profesionalams. Labai dažnai tenka girdėti, kad vežant pačiam siuntos apgadinamos, dūžtantys daiktais sudūžta ar įskyla. Aš savo siuntas mėgstu patikėti profesionalumas ir todėl visos mano siuntos visada pasiekia adresatą sveikos ir neapgadintos.

  2. Na iš tikrųjų patiems būtų kvaila vežti siuntas, ypač kas liečia tolimas šalis (Aziją, Ameriką, Afriką). Tam yra transporto įmonės, kurios veža,taip taupydami ir jūsų laiką, ir pinigus, nes veža ne tik jūsų, bet ir kitus krovinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *