Kriterijai auklei

Kai ateina laikas pasisamdyti auklę, supranti, kad childminder Enfield yra labai svarbus klausimas. Kai man to nereikėjo, net nekreipiau dėmesio į tai, ką kalbėjo draugės, kurioms reikėjo nurseries in Enfield. Visada taip būna, kol pats neturi kažkokių sunkumų, o kiti turi. Kol pats dar nekreipi į kažką dėmesio, o kitiems tai atrodo labai svarbus dalykas. Visada taip būna. Dabar ir pati atsidūriau tose rogėse, kai reikia nuspręsti, kaip viskas bus, ir kai reikia surasti gerą auklę. Tačiau, pasirodo, ne taip ir lengva, bent jau tokiame mieste kaip Enfieldas. Štai, kokios auklės ieškau.

Amžius

Renkuosi auklęNors dauguma žmonių ieško vyresnio amžiaus moterų tam, kad jos galėtų dirbti su vaikais, aš daugiau galvoju apie jaunas moteris. Apie jaunas merginas, kurios tikrai galėtų pas mane kuo puikiausiai dirbti ir dėl to joms būtų labai smagu. Man nepatinka vyresnės auklės, kurios turi savo keistus įsitikinimus, kurioms atrodo, jog jos turi tokią patirtį, kad viską žino geriausiai ir viską ir daro pagal save. Nenoriu piktos auklėtojos, kuri muštų vaiką, nes „beržinė košė dar niekam nepakenkė“. Taigi, ieškau jaunos studentės.

Išsilavinimas

Kaip jau minėjau – geriausia studentė arba neseniai baigusi studijas. Tai leistų manyti, kad ji yra ne kvaila, turi puikų išsilavinimą, gerą skonį. Norėčiau, kad būtų su vaiku toks žmogus, su kuriuo ir pačiai man būtų patogu ir smagu būti.

Užimtumas

Ir aišku, tuo pačiu reikėtų, kad ji visada galėtų būti su vaiku tada, kai man jos reikia. Dėl to arba tai turi būti studentė, arba kažkokį kitą laisvai samdomą darbą dirbanti mergina. Gal kokia dizainerė ar tekstų redaktorė.

Asmeninės savybės

Galų gale, be visų šių savybių dar yra ir asmeninės savybės, kurios gali teigiamai arba neigiamai tave nuteikti ir tu arba norėsi, kad ta auklė pas tave dirbtų, arba nenorėsi. Kartais net šypsena gali viską iš esmės pakeisti. Gal tau reikės tiesiog daugiau šypsotis ir štai čia jau bus ir tas žmogus, kuris tau sako, kad labai gerai, kai yra tokia auklė. O kita gal ateis susiraukus, arba ta jos šypsena tau atrodys dirbtinė. Ir viskas, tokios jau nenorėsi įsileisti į namus, norėsi, kad kita su vaiku dirbtų. Taigi, tos asmeninės savybės labai svarbios, kai renkiesi auklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *