Atsiliepimai apie anticeliulitinį masažą

MasažasAr teko girdėti apie stebuklus darančią procedūrą, kuri vadinasi anticeliulitinis masazas? O gal teko ir išbandyti? Pabandėme ir mes padaryti eksperimentą ir išsiuntėme mūsų Ugnę į vieną kliniką darytis anticeliulitinio masažo. Nors Ugnei dar tik 30, tačiau ji yra paveldėjus itin daug celiulito požymių turintį kūną. Kaip sako visi medikai – nieko nepadarysi, jeigu genetikoje yra celiulitas, tai šis audinių pažeidimas ir lydės visą gyvenimą. Tačiau anticeliulitinis masazas gali padėti pagerinti situaciją, sumažinti požymius ir priversti mus jaustis bei atrodyti kur kas geriau.

Pirmoji diena

Ugnė sako, kad pirmoji diena, žinoma, buvo pati įdomiausia. „Visą gyvenimą jausdavausi nejaukiai, kai prie upės ar ežero nusimaudavau kelnes ir eidavau degintis ar maudytis. Kartais celiulitas pasidarydavo toks ryškus, kad būdavo labai nesmagu, atrodydavo, jog visi į mane spokso. Dabar, kai man jau virš 30, tai nebėra taip aktualu, tačiau celiulitąturėjau jau nuo jaunų dienų, todėl itin nesmagu būdavo su klasiokėmis, kai per fizinio lavinimo pamokas persirengiant jos pamatydavo, kad mano kūnas atrodo kaip jų mamų ar senelių. Jeigu būčiau anksčiau žinojusi apie tokią galimybę, tai gal ir anksčiau tas anticeliulitinis masažas būtų mane suviliojęs. Dabar tiesiog džiaugiuosi, kad apskritai jį atradau ir galiu sau leisti jaustis daug maloniau, galiu žinoti, kad kažką darau dėl savo celiulito. Pirmą dieną buvo įdomiausia, nes mačiau, kaip atrodo klinika, gydytojai. Pats masažas kaip ir visi masažai, yra ganėtinai malonus dalykas, tikrai neskausmingas. Tik po masažo sekančią dieną kojas išmėtė mėlynėmis“, – sako Ugnė.

Po trijų masažo kursų

Moteris didžiausią paniką išgyveno palankiusi tris masažo kursus. „Man atrodė, kad mano kojos pasidarė bjaurios kaip niekada. To celiulito pasidarė trigubai daugiau, jis tiesio pradėjo lįsti iš velnias žino kur. Gydytojai ramino, kad tokia ir yra to limfodrenažinio masažo esmė. Pirmiausiai tas celiulitas išlenda į paviršių, o paskui jis suskaidomas ir išskirstomas. Taigi, reikia nusiraminti, išgyventi tarpinę būseną ir laukti pabaigos bei gerų rezultatų“, – sako ji.

Pabaigus visą kursą

Ugnė labai džiaugiasi pabaigusi visą masažų kursą. „Porą mėnesių ėjau į tuos masažus. Buvo visko. Ir nusivylimo, ir panikos, kad viskas tik blogiau. Bet, kaip ir buvo žadėta, pabaigoje galiausiai tas celiulitas ėmė nykti, ir dabar mano kojos yra pastebimai gražesnės“, – sako Ugnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *