Kontrastingų spalvų svetainė

Nors dabar dažniausiai moderniam interjerui pasirenkami svetainės baldai pastelinių, pilkų, baltų, smėlio ar dramblio kaulo spalvų, tačiau dizaino specialistai sako, kad bijoti spalvų nereikia. Tinkamų spalvų derinių minkšti baldai ir spalvotos sienos gali sudaryti iš tiesų nuostabius spalvų ir grožio derinius. Taigi, kodėl nepabandžius išsirinkti kažko naujo, netikėto ir provokuojančio? Štai keletas derinių, kada svetainės baldai gali sužibėti kūrybingumu. O viskas, ką jūs padarysite, tai suderinsite spalvas.

Ryški spalva ir balta

Namų baldaiPirmiausia pradėsime nuo švelnesnio ir dabartiniam mąstymui galbūt artimesnio varianto. Kadangi dabar vis dar daug kur yra populiaru baltas interjeras, skandinaviškas stilius, minimalizmas, tai galima nešokti iškart į vaivorykštę, o pamažu prie jos prieiti. Pirmiausia galima, pavyzdžiui, rinktis baltas sienas, kaip kad įprasta jau kuris laikas. Taip pat minkšti baldai turės būti ryškios, degančios spalvos. Tam gerai tiks, pavyzdžiui, raudona sofa arba mėlyna. Bet spalvos neturi būti išblukę, nes kitaip ir vėl grįšite žingsniu atgal.

Ryškios kontrastingos spalvos

Na, o jeigu jau nusprendėte rinktis ne patį lengviausią kelią, bet tokį, kuris bus populiarus ilgai, bet dar galbūt ne šiandien, reikėtų pereiti prie kontrastingų spalvų. Puikiai atrodo lašišos spalvos svetainės baldai ir žalsvos sienos. Labai gražiai dera mėlynos spalvos minkšti baldai ir morkų atspalvio siena. Nebūtina visas sienas išdažyti pasirinkta ryškia spalva – galima viską daryti paprasčiau ir tiesiog pasirinkti vieną sieną, kuri būtent ir būtų dažoma. Kitos sienos, tuo tarpu, galėtų būti ne tokios ryškios. Gali būti irgi derėti pagal spalvų skalę, arba tai gali būti tiesiog baltos sienos ir viena ryški.

Kokios dar spalvos ir kokių spalvų baldai svetainėje atrodytų puikiai? Jeigu mėgstate violetinę, purpurinę spalvas, tai jos puikiai derės su geltonais atspalviais. Norintiems pačios ryškiausios spalvos efekto, galima rinktis ir itin drąsius variantus. Tokius kaip ryškiai raudona ir ryškiai žalia. Tai yra spalvos, kurios spalvų paletėje užima priešingas vietas, ir kurios gali būti tikrai puikios. Taigi, ryškios kontrastingos spalvos jums ne kartą leis pasijusti tikrai linksmai. Tik prieš tai verta paskaityti apie psichologinį spalvų poveikį ir išsiaiškinti, ar jums tam tikros spalvos nesukurs nepageidaujamo psichologinio efekto. Jeigu viskas gerai, metas susidaryti kažkokią viziją ir keliauti į baldų saloną apžiūrėti, ką gražaus ir tinkamo jūsų svetainei galbūt baldų salonas turi bei gali jums pasiūlyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *