Įvairūs kompresoriai skirtingoms suspausto oro užduotims

Pramonėje kokybiška suspausto oro įranga užtikrina darbų sklandumą ir rezultatyvumą. Tiesa, įvairūs kompresoriai, besiskiriantys savo techniniais duomenimis, galia, pajėgumu ir t. t., gali apsunkinti tinkamos įrangos pasirinkimą. Kad išvengtumėte nesklandumų, siūlome rinktis profesionalius pardavėjus, kuriems galėtumėte išsakyti savo lūkesčius ir gauti naudingų patarimų dėl įrangos pasirinkimo.

Kuo skiriasi kompresoriai?

Oro kompresoriaiPrieš pirkdami kompresorių, turite nuspręsti, kokiu tikslu jis bus naudojamas. Natūralu, kad kompresoriai, skirti pramonei ir namų buities darbams, gana stipriai skiriasi. Įprastai kalbama apie 3 kompresorių grupes. Buityje naudojami ne itin galingi, plataus pritaikymo kompresoriai, puikiai susitvarkantys su nesudėtingais suslėgto oro tiekimo darbais. Antroji grupė – tai portatyvūs kompresoriai, puikiai tinkantys intensyvioms ir sudėtingoms darbo sąlygoms, paprastai naudojami statybose. Trečiajai grupei priskiriami itin galingi komercinio tipo kompresoriai, kurie perkami tuomet, kai būtinas pastovus suslėgto oro tiekimas. Tai itin didelio efektyvumo kompresoriai, išsiskiriantys pažangiausiomis technologijomis.

Jei jums reikalingas nedidelis slėgis ir suspausto oro poreikis nėra nuolatinis, siūlome rinktis stūmoklinį kompresorių. Tokia įranga plačiai naudojama buityje ir nedideliuose autoservisuose. Jei jums reikalinga nenutrūkstama suspausto oro gamyba, rinkitės sraigtinį kompresorių. Minėtoji įranga rekomenduojama gamybinėms įmonėms, kur suspausto oro poreikis yra didesnis nei 1000 l/min. Tai galingi, ekonomiški ir ilgaamžiai kompresoriai, puikiai susitvarkantys su intensyviomis užduotimis. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad sraigtiniai kompresoriai tarpusavyje gali skirtis savo našumu, gabaritais, ekonomiškumu ir kitais jums aktualiais rodikliais, todėl skirkite laiko ir įvertinkite jums siūlomo prietaiso techninę charakteristiką.

Kokybei būtinas patikimas pardavėjas

Kad išvengtumėte bet kokių abejonių dėl kompresoriaus kokybės, rinkitės patikimą ir rinkoje palankiai vertinamą pardavėją, pvz., Kompresorių centras suteiks plačią kompresorių pasiūlą, atitinkančią individualius pirkėjų poreikius: pirkėjai gali įsigyti sraigtinius, stūmoklinius, medicininius, mentelinius, aukšto slėgio, turbo kompresorius ir suspausto oro įrangos priedus. Centre siūlomi žinomų gamintojų kompresoriai, plačiai pasaulyje vertinami dėl savo kokybės ir eksploatacijos patikimumo. Platus partnerių ratas JAV ir Europoje leidžia pateikti optimalius sprendimus įvairioms pramonės šakoms. Jei turėtumėte bet kokių abejonių, ilgametę patirtį turintys centro darbuotojai atsakys į visus jūsų klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *