Dantų balinimas lazeriu Kaune – paslauga, už kurią būsite dėkingi ne vien tik jūs, tačiau ir jūsų šypsena!

Mes gyvename tokioje šalyje, jog šiais laikais galima gauti praktiškai visko. Tačiau kartais, kai kurių produktų ir medžiagų gauname per daug. Puikų pavyzdį turime ir visai čia pat – tarkime, mūsų šalies pajūrio gyventojų geriamasis vanduo yra kupinas fluoro, kuris pažeidžia žmonių, o dažniausiai, vaikų dantų ėduonį, tad būtent dėl šios priežasties, vaikų dantukai dažniausiai būna pageltę ir tai visai neturi nieko bendro dėl prastos higienos, kaip dauguma piliečių esą įsitikinę.

Balinkite dantis lazeriuŽinoma, ne tik fluoro kupinas vanduo žeidžia žmonių danties ėduonį. Yra daugybė medžiagų, kurias žmonės vartoja itin dažnai, pavyzdžiui: kava, arbata, taip pat, prie tų malonumų, būtų galima prirašyti ir rūkymą. Visi šie dariniai ne kiek kenkia dantų ėduoniui, tiesiog patį paviršių apgaubia geltonais plėmais, kurie rėžia akį. Žinoma, būtų galima išvengti visų šių gyvenimo malonumų bei kasdien kruopščiai valytis dantis, jais rūpintis, tačiau nebūtina tiek aukotis. (Kalbant apie minėtuosius gyvenimo malonumus) Odontologai teigia, jog kavos puodelis, arbatos puodelis,„suvartotas“ kartą per dieną, jokių žymių poveikių Jūsų dantims neteiks, tačiau viršijus puodelio vienetą keliais, geltonumo neišvengsime, net ir valantis dantis itin kruopščiai.

Skaityti straipsnį “Dantų balinimas lazeriu Kaune – paslauga, už kurią būsite dėkingi ne vien tik jūs, tačiau ir jūsų šypsena!” »