Stilinga ir nebrangi virtuvė: įrengimas, baldai ir aksesuarai

Baltic Baldų centrasFunkcionali, patogi ir stilinga virtuvė – viena svarbiausių būsto įrengimo siekiamybių, kuriai skiriame daug laiko, investicijų ir pastangų. Siekiant optimaliausio rezultato, siūlome bendrauti su profesionaliais dizaineriais, kurie realizuos svajonių namų viziją. Vis dėlto, daugelis lietuvių, planuodami būsto įrengimo ar atnaujinimo darbus, ieško praktiškiausio varianto, kuris padėtų taupyti. Šiuo atveju siūlome investuoti į aukštos kokybės baldus, o prabangos įspūdį kurti subtiliais dekoro elementais.

Rinkitės kokybę

Įrengdami virtuvę turite prisiminti, kad ši erdvė yra viena labiausiai naudojamų patalpų, kuri yra veikiama sudėtingų darbo sąlygų. Čia fiksuojami gana dažni temperatūrų svyravimai, be to, virtuvė yra veikiama nuolatinės drėgmės. Kitaip sakant, čia naudojami baldai turi atitikti maksimalius kokybės reikalavimus. Netaupykite investuodami į baldus – jei rinksitės prastų gamybinių medžiagų sprendimus ar prasto vardo baldininkus, jau po metų ar kelerių būsite priversti ieškoti naujų baldų arba galvoti apie senųjų atnaujinimą, o tai reiškia, kad turėsite išleisti dvigubai daugiau, nei planavote. Geriau iš karto investuoti į kokybiškus ir ilgaamžius baldus, kurių eksploatacija džiaugsitės ne vienerius metus.

Spalvos ir apšvietimas

Kad būtumėte patenkinti baldų kokybe, rinkitės patikimą pardavėją, pvz., lietuvių itin palankiai vertinamas Baltic baldų centras siūlo praktiškus sprendimus virtuvės įrengimui, užtikrindamas optimalų kainos ir kokybės santykį. Išsirinkę jūsų gyvenamosios erdvės stilių atitinkančius baldus, pagalvokite apie apdailos sprendimus, kurie padėtų kurti prabangos įspūdį. Siūlome rinktis šviesią apdailą ar šviesesnių tonų baldus, kurie vizualiai didina aplinką ir suteikia jai elegancijos (itin rekomenduojama mažesnėms virtuvėms). Be to, šviesios spalvos paslepia daugybę trūkumų. Siekiant kurti atitinkamą įspūdį, reikia pagalvoti ir apie virtuvės apšvietimą. Didelis šviestuvas suteiks prabangos, o tinkamai paskirstytas šviesos srautas išryškins arba paslėps pageidaujamus virtuvės akcentus.

Aksesuarai ir dekoras

Virtuvei prabangos suteiks ir tinkamai parinktos užuolaidos. Siūlome rinktis šviesesnius, plonus audinius. Beje, nepamirškite, kad virtuvėje esantys langai turėtų būti valomi kiek dažniau nei esantys kitose patalpose. Jei langai spindės švara, interjeras atrodys elegantiškiau ir prabangiau. Ir priešingai, jei virtuvės langai bus netvarkingi, tuomet nepadės net ir originaliausi dizainerių sprendimai. Elegancijos virtuvei suteiksite ir pasirinkę ryškiaspalvius indus, dailias vazas ar išskirtinius paveikslus – tai nebrangios, tačiau itin praktiškos priemonės, kuriančios subtilios prabangos įspūdį.

1 mintis apie “Stilinga ir nebrangi virtuvė: įrengimas, baldai ir aksesuarai”

  1. Įrenginėjant ne vien virtuvę, bet išesmės visus kambarius reikia svarbiausia dėmesį atkreipti į funkcionalumą ir kokybę. Baldai turi atitikti poreikius, neužgriozdinti erdvės ir atlikti savo funkciją. Pvz:. kai įsirenginėjome biurą pasirinkome reguliuojamo aukščio stalus vien dėl to, kad prie jų gali dirbti betkokio ūgio darbuotojas ar net neįgalusis.
    https://admodum.lt/type/reguliuojamo-aukscio-stalai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *