Seną vilkiką pavertė originaliu pirties nameliu

Naujų vilkikų galima rasti https://www.truckfind.lt, o kur keliauja senos dalys? Dažniausiai į sąvartynus. Tačiau išmanūs žmonės kartais senus jūrinius konteinerius, o kartais ir senus vilkikus, paverčia įspūdingo grožio, įdomiai atrodančiais beveik gyvenamaisiais nameliais.

Vilkikai paprastai reikalingi kroviniams gabenti

SavivarčiaiNereikia aiškinti, kam paprastai naudojami nauji ir naudoti vilkikai ar savivartes puspriekabes. Tai – kitaip fūromis vadinamos sunkiosios transporto priemonės. Jos turi daug ratų, jų masė didžiulė, jų galingumas kitoks. Ir vilkikai naudojami tarptautinėms ir vietinėms kelionėms. Jų paskirtis – pervežti krovinius. Priklausomai nuo kabinos, gali būti vežami ir gyvuliai, ir daiktai, ir kitos transporto priemonės, ir specialiose dujose nokstantys vaisiai bei daržovės. Vilkikai yra svarbūs mūsų pasaulyje, kad galėtume parduotuvėse gauti to, kas mums reikalinga. Tai populiariausias būdas pervežti krovinius, ir populiariausias sausumos krovinių pervežimo transportas. Tačiau vilkikams ir kitiems krovininiams automobiliams tenka dažniau eiti techninę apžiūrą ir atitikti daugiau reikalavimų. Tam, kad šie galiūnai kelyje būtų tikrai saugūs. Tad amžinai ar taip ilgai kaip lengvosios mašinos seni vilkikai tarnauti negali.

Senam, nurašytam vilkikui – dar ne kelionės pabaiga

Kūrybingai dizainerių šeimai iš Kanados seną vilkiką pavyko pakeisti neatpažįstamai ir iš jo padaryti subtilų, stilingą ir labai gražų dalyką – namelį ant ratų. Jiems teko paplušėti, kad viskas atrodytų tikrai estetiškai, tačiau būtent tai ir leido padaryti tokį dalyką. Kadangi tai – dizainerių šeima – jie galėjo sau leisti įvairiausius kūrybingus sprendimus. Žinoma, juos reikėjo derinti su tikrais techniniais duomenimis. Juk vilkiko kabina nėra tokia šilta kaip tikras namas, ir joje taip gerai temperatūra nesilaiko.

Įrengė namelį ant ratų – pirtį

Poros idėja buvo padaryti didelę pirtį vilkiko priekaboje, o ne kažkokią gyvenamąją patalpą. Visi esame matę nedidelių pirčių – namelių ant ratų. Tačiau ar kada matėte tokią tikrai didelę, prašmatnią pirtį būtent vilkiko priekaboje? Kaimo sodyboje tai neatrodytų gerai. Tačiau urbanistiniame, madingame rajone didmiestyje, tai būtų tikrai geras pasirinkimas. Taigi, būtent taip ir buvo nuspręsta padaryti. Pora plušėjo du mėnesius, kol sutvirtino, apšiltino sienas, sukūrė visą dizainą.

Pirtis vilkike nuolatos sulaukia užsakymų

Dabar pora džiaugiasi, nes toks namelis ant ratų, padarytas iš seno vilkiko, sulaukia daug dėmesio ir žmonės noriai užsisako vakarus šioje pirtyje. Planuose yra dar ir kubilas, pagamintas iš senų traktoriaus arba vilkiko ratų.

1 mintis apie “Seną vilkiką pavertė originaliu pirties nameliu”

  1. Kokia gera idėja, drąsūs žmonės šiais laikais, visko prigalvoja. Galėtų ir pas mus kas nors šitaip sugalvoti, imti ir padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *