Ruošiamės vestuvėms

Pasiruošimas vestuvių šventeiKai pagaliau iki didžiosios dienos liko du mėnesiai, ėmė „važiuoti stogas“. Staiga visi darbai sukrito, paaiškėjo, kad planuojant tokį didelį įvykį, yra labai daug niuansų, kuriuos reikia sužiūrėti: vestuvių dekoravimas, nuotakos drabužiai, pakvietimai svečiams, vietos parinkimas, stalo papuošimas, ką dovanoti svečiams ir begalė kitų smulkmenų. Jau ką kalbėti apie tokius dalykus, kaip kad apskritai vietos parinkimas bei pagrindinių patiekalų numatymas, muzikantų nusamdymas, povestuvinė kelionė… Visko labai daug, todėl džiaugiuosi, kad turėjome pagalbininkų, be kurių, tikiu būtų buvę kur kas sunkiau. Taigi, štai keli vestuvių planavimo aspektai, kurie dabar mums yra aktualiausi.

Bendri papuošimai

Manau, kad vestuvių dekoravimas visas turi susivesti į vieną bendrą temą. Ar tai turi būti spalvinė tema, ar materijos spalva (tarkim – daug popieriaus, arba medienos, ar pan.), ar dar kažkokia. Mes, tradiciškai, nesprendėme, kad vestuvių dekoravimas galėtų tilpti po spalviniu skėčiu. Mums patiko mintis rinktis dviejų spalvų rinkinį. Na, jeigu baltą galima pavadinti spalva. Taigi, tai balta ir violetinė, galbūt net alyvinį. Tik nenoriu jokių pamergių šilkinėmis suknelėmis, ir jokių baisių tortų su rožiniais krašteliais. Viskas bus kur kas laisviau, stilingiau, atsiras ir daug lengvų, vėjyje besiplaikstančių audinių, ir skandinaviškus vėjus primenančių grubaus medžio dirbinių, baldų. Kai matai spalvas, kažkaip ir muzika savaime nuskamba – kokia ji turėtų būti, mus užliūliuojanti nuostabiausią gyvenime dieną.

Stalo gražinimas

Kai nustatyta bendra vienijanti tema, reikia galvoti, koks bus stalo papuošimas. Visgi, nors vestuvėse svarbu yra daug kas, tačiau stalas yra ta vieta, kur visi svečiai įsikrauna daug teigiamos energijos. Prie stalo sugrįžtama ne kartą, ir iš pradžių prie jo sėdama su dideliu noru ir nekantrumu – o kas bus skanaus? Dėl to stalo puošyba tampa tarsi vienu pagrindinių akcentų, skirtų svečių akims. Galvojant apie tai, kaip puošti stalą, reikia pagalvoti apie svečius. Ar tai bus seni žmonės, tėvai ir tetos, kuriems patinka senoviniais sprendimai: sunkios lininės staltiesės, servetėlių gervės ir pan. O gal už stalo sėsis jauni ir stilingi žmonės, kuriems toks stalo papuošimas primins kažkokią atgyveną ir nuobodžias giminių šventes? Mūsų atveju, reikėjo tarpinio varianto, nes daugiau bus jaunų draugų, nei vyresniosios kartos. Taigi, kad susirinkusiems būtų malonu, stengiamės įsikomponuoti ė tą pačią balta – alyvinė temas. Žinoma, kad čia atsiranda alyvų žiedų, o ir laikas tam palankus – juk tuokiamės vėlyvą pavasarį. Kadangi alyva auga neretai kaip lauko augalas, tai dera ir daugiau lauko gėlių, visai nebūtina brangių pirktinių. Taip pat kaip akcentai bus ir balionai bei servetėlės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *