Naudoti kompiuteriai

Naudoti kompiuteriai nėra brangūs, ypač šiomis dienomis. Vos tik prekyboje atsiradus kompiuteriams, jų pardavimai buvo itin našūs, pirkėjai susidomėjo jų funkcijomis, galimybėmis. Kompiuterių kainos tuo metu buvo aukštos, jie, palyginus su šių dienų kompiuteriais, buvo labai silpni. Tačiau technologijų pasaulis, kaip ir patys kompiuteriai, nuolat tobulėja, o atsiradus naujiems, galingesniems, naudoti kompiuteriai tampa nebereikalingi.

KompiuteriaiPeržiūrėjus internetinius skelbimus galima pastebėti, kad vis dar veikiantys naudoti kompiuteriai nėra išmetami ir už nedidelę kainą pardavinėjami internete. Net keista, kaip tokios sudėtingos struktūros prietaisą įmanoma nusipirkti už tokią prieinamą kainą. Perkant naudotą kompiuterį galima nesunkiai patikrinti jo veikimą, sužinoti ar nėra jokių trikdžių ir t.t. Tačiau yra ir neigiamų savybių įsigyjant naudotą prietaisą.

Naudoti kompiuteriai gali turėti įvairių niuansų. Priešingai nei naujiems kompiuteriams, šiems niekas nesuteikia gamintojo garantijos, juose gali būti įvairių virusų ar smulkių, atkualu nepastebimų gedimų. Tačiau galima drąsiai teigti, jog visas negiamas savybes konpensuoja naudoto kompiuterio kaina, o kad neliktumėte lengvai apgauti, pateiksime keletą patarimų prieš perkant naudotą kompiuterį. Visų pirma, jokiu būdu nepirkite tokio kompiuterio prieš tai nepabandę jo įjungti. Jeigu yra galimybė, išbandykite vieną ar kitą 3D grafikų reikalaujančią programą (geriausiai tiktų koks nors žaidimas). Tokiu būdu bus galima patikrinti, ar gerai funkcionuoja vaizdo plokštė, kurios gedimas nėra retai pasitaikantis dalykas. Taip pat svarbu išbandyti, kaip veikia garsas. Jeigu pardavėjas neturi jokių garsiakalbių – nebijokite nusivežti savo ir pabandyti prijungti. Nepabandžius garso, rizikuojate įsigyti kompiuterį su sugedusia garso plokšte. Patartina išbandyti visas kompiuterio jungtis, prijungti klaviatūrą, pelę ir t.t. sekant visus išvardintus patarimus – rizika būti apgautam be abejo sumažėja.

Jeigu nenorite arba negalite paaukoti reikiamos sumos naujam kompiuteriui – nebijokite pamąstyti apie naudoto kompiuterio pirkimą. Tai pigu, ir praktiška.

1 mintis apie “Naudoti kompiuteriai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *