Krautuvai – įvairiems darbams

TransrifusĮmonėse dažnai tenka atlikti įvairius pakrovimo ir iškrovimo darbus. Tam naudojami krautuvai, kurie palengvina ir pagreitina visus darbus. Didelis pasirinkimas siūlomas http://www.transrifus.lt/lt/produktai/krautuvai interneto svetainėje. Labai svarbu, kad pirktumėte iš patikimų pardavėjų, kurie suteikia jums garantijas.

Krautuvus galima skirstyti į dyzelinius, dujinius, teleskopinius ir elektrinius. Pastarieji tinkami dirbant su pavojingais kroviniais, pavyzdžiui, cheminėmis medžiagomis. Toks krautuvas išsiskiria tuo, kad yra ilga strėlė, kuri užtikrina operatoriaus saugumą tarp jo ir krovinio. Dažniausiai teleskopiniai prietaisai naudojami žemės ir pramonės srityse.

Kita rūšis – elektriniai krautuvai. Jie yra pakankamai dažnai pasirenkami. Svarbu, kad būtų užtikrintas tinkamas akumuliatoriaus įkrovimas darbo vietoje. Būtina žinoti ir tai, kad reikės pasirūpinti priešgaisrine įranga, nes visą laiką krautuvas nebus prižiūrimas. Dabartiniai krautuvai skiriasi nuo savo pirmtakų. Tai ekonomiška, ekologiška ir praktiška transporto priemonė. Visi http://www.transrifus.lt/lt/produktai/krautuvai/naudoti-krautuvai krautuvai darbo metu palengvina daugelį krovos darbų. Jie labai manevringi ir paprastai valdomi. Tinkami darbui tiek lauke, tiek ir viduje. Be to, elektrinis krautuvas yra saugus. Jame viskas užtikrina saugų vairuotojo darbą.

Skaityti straipsnį “Krautuvai – įvairiems darbams” »