Kaip pasirinkti gerą advokatą?

Advokato pasirinkimasDemokratinėje valstybėje, siekiant išspręsti kokius nors ginčus arba nusikaltimus, į pagalbą pasikviečiami teisininkai, kurie žinodami visu įstatymus stengiasi visais įmanomais būdais apginti savo klientą. Advokatai Vilniuje susikoncentruodami ties pergale visada atiduoda save visą, kad tik patenkintų kliento lūkesčius. Egzistuoja labai platus šios profesijos atstovų pasirinkimas, tad kuomet atsiranda poreikis ar paprasčiausiai jaučiatės susidūręs su kokia nors neteisybe – gana paprastai galite problemą išspręsti. Tiesa, kokį advokatą rinktis? Juk pasirinkimas yra labai platus, o normalu, kad visi nori paties geriausio.

  1. Daugelis pirmiausia žiūri į kainą ir tai yra gana normalu. Advokatai Vilniuje įkainoja savo paslaugas lygiai taip pat kaip ir kituose Lietuvos miestuose. Viskas remiasi į tai, kokios kompetencijos žmogų pasisamdysite. Kai kurių valandinė konsultacija kainuoja tiek pat, kiek kito žmogaus viso mėnesio darbas. Žinodami, kiek tiksliai sau galite leisti sumokėti pinigų – tikslingai galėsite ieškoti labiausiai poreikius tenkinančio profesionalo.
  2. Vieni advokatai turi daugiau kompetencijos, kiti – mažiau. Žinoma, norėtųsi pasirinkti patį geriausią, tačiau juk ne visada poreikiai įgyvendinami. Pavyzdžiui, dažniausiai daug bylų laimėjęs asmuo savo įkainiais gali jums būti neprieinamas. Tokiu atveju kompetencija labai dažnai keliauja lygiagrečiai ir su galimybėmis, šiuo atžvilgiu, pinigais.
  3. Verta pasirinkti tą, kuris gyvena tame mieste, kaip ir jūs. Tokiu atveju nereikės jam papildomai mokėti už kuro išlaidas. O tai padaryti gana dažnai tenka.
  4. Pasidomėkite ir profesionalo anksčiau nagrinėtomis bylomis. Jei jis dažniau dirbo su vagimis, tai būtent ten jis ir yra geriausias. Jei tyrė bylas, kur buvo nagrinėjami skundai – tai kita niša. Būtent konkrečios srities įstatymus jis išmano geriausiai, tad mes ir siūlome pasirinkti konkrečios srities asmenybę.

Skaityti straipsnį “Kaip pasirinkti gerą advokatą?” »