10 patarimų, kurie padės rasti Jums labiausiai tinkamus kvepalus

Nuostabus aromatas gali būti gražiausias Jūsų stiliaus papuošalas. Natūralu, kad rasti tokį aromatą, kuris labiausiai tinkamas Jūsų asmenybei – nebus paprasta. Juk kvepalai moterims yra tokie įvairūs, tokie skirtingi, kad savojo paieškos gali užtrukti. Tačiau – įmanomos. O mes pateiksime 10 esminių patarimų, kurie padės Jums rasti kvapus geriausiai gebančius perteikti Jūsų asmenybę.

Rožiniai žiedlapiai1. Geriausia rinktis uostant aromatus. Bent jau taip sako daugelis. Tačiau jeigu vienu uostysite bent jau kelis kvapus – galiausiai jie susimaišys ir suprasti, kurie Jums labiausiai tinka – bus suku. Štai todėl apsimoka kvepalus pirkti internetu pagal natas.

2. Reikia nepamiršti, kad kvepalai moterims turi galiojimo laiko tarpą. Kaip ir visa kita kosmetika. Tai dažniausiai pamirštama ir ilgainiui aromatas tikrai nebebus toks, kokio norisi.

3. Jokiu būdu nederinkite kelių aromatų vienu metu. Kai kurios moterys noriai eksperimentuoja. Deja, dažniausiai rezultatas riečia nosį ne jai pačiai, tačiau aplinkiniams.

4. Jokiu būdų nebandykite kvepalais „užmušti“ prakaito kvapo. Tik tada, kai esate švari arba švarus – galima naudoti kvepalus, kurie tinkamai atsiskleidžia ant žmogaus kūno.

5. Kiekvieno žmogaus kvapas yra vis kitoks. Tai reiškia, kad tie patys kvepalai ant kito žmogaus gali kvepėti visiškai kitaip. Tai tik dar kartą įrodo, kad renkantis kvepalus reikia daugiau dėmesio skirti savo asmenybei.

6. Geriausia savo namuose turėti bent jau kelis kvepalus, kurie kinta savo aromatu. Juk dažiausiai dienos metu norisi rinktis gaivesnius, kai vakarui puikiai tinka ir drąsūs.

7. Kvėpinti reikia kūną, o ne drabužius. Tik tokiu atveju aromato natos tinkamai atsiskleis.

8. Būtinai pirkite tik originalius kvepalus, kurie yra sertifikuoti. Tokiu atveju jie ne tik ilgiau laikysis ant kūno, tačiau taip pat gana tolygiai sklis, bus geros kokybės, o ne sintetiniai.

9. Kvepalų nereikia laikyti ten, kur labai drėgna, kadangi tai mažina jų savybes. Taigi, vonia – nėra tinkama patalpa.

10. Renkantis kvepalus internetu būtinai daugiau dėmesio skirkite natoms. Internete rasite detalius aprašus, kurie padės atrasti ir Jums labiausiai tinkamus kvepalus.

Suteikite sau galimybę visada kvepėti puikiai. Juk tai – didesnis pasitikėjimas savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *